top of page

Teamet

Vi har lekt med tall hele livet. De siste 20 årene har vi også hatt det som jobb i ulike roller. Vi har jobbet hos og med de beste, og vært med på en rivende utvikling på verktøy og metode, lært det smarteste fra hver tidsalder og gjennomført 200+ prosjekter.

bjørn_edited_edited_edited.png

Bjørn Aune

Senior løsningsarkitekt

+47 90 282 393

bjorn@tallmaker.no

eivind_edited.png

Eivind Johansen

Løsningsarkitekt

+47 984 76 632

eivind@tallmaker.no

stianps_edited_edited_edited_edited.png

Stian Skogsholm

Senior økonomi- og løsningsarkitekt

+47 404 11 214

sps@tallmaker.no

olga_edited_edited.png

Olga Fourman

Senior løsningsarkitekt

+47 41 33 55 15

olga@tallmaker.no

5238ba_a102b3d565864f80ad353af5cc7d5319~mv2_edited.png

Magnus Greve

Senior løsningsarkitekt

+47 90 92 08 07

magnus@tallmaker.no

fredrik2_edited_edited.png

Fredrik Rosenløw Uhl

Løsningsarkitekt

+47 986 86 433

fredrik@tallmaker.no

HH_edited_edited_edited_edited.png

Haakon Hammarbeck

Senior løsningsarkitekt

+47 95 46 40 28

haakon@tallmaker.no

henning_edited_edited.png

Henning Naarlien-Tolpinrud

Senior løsningsarkitekt

+47 957 47 067

henning@tallmaker.no

stian_edited_edited.png

Stian Schea

Senior løsningsarkitekt

+47 40 20 30 45

stian@tallmaker.no

jan_edited_edited_edited.png

Jan Strand

Senior løsningsarkitekt

+47 480 410 55

jan@tallmaker.no

asmund_edited_edited.png

Åsmund Sutterud

Daglig leder

+47 911 95 334

asmund@tallmaker.no

kontaktoss.png
bottom of page